Výhradní zastoupení KV2 Audio
pro ČR

Wildt Audio / Reference / Nový zvukový systém pro Divadlo Příbram

DSC_0595
DSC_0596
DSC_0610
DSC_0632
DSC_0643
DSC_0647
DSC_0665

Nový zvukový systém pro Divadlo Příbram

Divadlo Příbram si  za dobu své více jak šedesátileté existence vybudovalo svou prestiž nejen díky řadě osobností, které herecký soubor vystřídal, ale také kvalitním uměleckých obsahem. Význam tohoto regionálního divadla, na jehož parketách se vystřídali např. Radoslav Brzobohatý, Miroslav Zounar, Jan Vala, Pavel Nový nebo Jana Březinová je neodiskutovatelný, v roce 2006 navíc Ministerstvo kultury ČR zařadilo objekt mezi kulturní památky. 

Celý komplex, ve kterém jsou dvě divadelní scény - velká a malá, estrádní sál i kino, se stavěl podle návrhu Ing. arch. Václava Hilského v letech 1957 - 1959. V letošním roce došlo k nahrazení zastaralého zvukového systému velkého sálu s kapacitou hlediště 488 diváků. V úzké spolupráci s divadelním mistrem zvuku Vladimírem Motykou byl společností WildtAudio instalován jako hlavní systém celopásmová aparatura od českého výrobce KV2 Audio s označením ESR215, jako výkryvky pro balkón byl zvolen pár aktivních reproduktorů EX12. 

"Se systémy společnosti KV2 mám velmi dobré zkušenosti, používám řadu let konkrétně aktivní EX12 jako mobilní systém při různých akcích a zájezdech", říká Vladimír Motyka. "Vždy jsem oceňoval jednoduchost zapojení, širokou škálu aplikací a hlavně jejich zvukový přednes, který se vyznačuje přesností, transparentností a neuvěřitelným výkonem vzhledem k jejich kompaktnímu provedení. Instalace nového celopásmového systému ESR215 nám vyřešila pokrytí celého hlediště bez nutnosti instalace dalších boxů", dodává Motyka. 

www.divadlopribram.eu

Novinky z www.kv2audio.com

/KV2 hledá posilu týmu na pozici obsluhy CNC centraZobrazit článek